Sunday , 21 January 2018 / یکشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

رفتار غیرانسانی فرزاد حسنی و همچنین ترویج دروغ در تلویزیون!+فیلم دیدنی و جذاب

رفتار غیرانسانی فرزاد حسنی و همچنین ترویج دروغ در تلویزیون!+فیلم دیدنی و جذاب

n00489754 b رفتار غیرانسانی فرزاد حسنی و همچنین ترویج دروغ در تلویزیون!+فیلم دیدنی و جذاب

به به گفته جهان، مجری و همچنین بازیگر صدا و همچنین سیما که طی سال شمسی های قبل حواشی مختلفی را پشت سر گذاشته و همچنین به تازگی با برنامه جذاب و جالب و خوب اکسیر به رسانه ملی بازگشته می باشد؛ پنج شنبه شب قبل و همچنین در قسمت و بخش هایی از آن برنامه جذاب و جالب و خوب؛ جهت دقایقی رفتار تحقیر آمیزی با یکی از مهمانان برنامه جذاب و جالب و خوب خود داشت و همچنین بر خلاف آنچه از چنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی انتظار می رود تا همپای مهمانان و همچنین مخاطبان خود پیش برود، مهمان خود را در مقابل دیدگان سایر شرکت کننده ها و همچنین دوربین های آن برنامه جذاب و جالب و خوب، در موقعیتی نامناسب قرار داده و همچنین به استهزاء گرفت.

از سویی، پرسش مسابقه برنامه جذاب و جالب و خوب با وعده برنده شدن جایزه ۵۰ میلیون تومانی مطرح شد. هنگام و زمانی که فرد حاضر در برنامه جذاب و جالب و خوب به پرسش پاسخ مثبت داد، فرزاد حسنی و همچنین عوامل برنامه جذاب و جالب و خوب در اقدام تحقیر آمیز غیره ای، به جای جایزه ۵۰ میلیون تومان، جعبه ای حاوی زرشک به او همچنین دادند و همچنین حسنی با عباراتی مشمئزکننده اقدام به تحقیر شرکت کننده در مسابقه کرد.
 

فیلم دیدنی و جذاب

اتفاقاتی از آن دست، یک بار دیگر آن سوال را به وجود می آورد که آیا مسئولان رسانه ملی نیت و اراده ندارند تصمیمی جدی جهت مقابله با آن گونه اجراهای سلیقه ای اتخاذ کنند؟!

 

رفتار غیرانسانی فرزاد حسنی و همچنین ترویج دروغ در تلویزیون!+فیلم دیدنی و جذاب در تاریخ ۷ May 2016 | 4:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک