Tuesday , 23 January 2018 / سه شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار

اطلاعیه سپاه مازندران در پی شهادت جمعی از مدافعان

اطلاعیه سپاه مازندران در پی شهادت جمعی از مدافعان

به نقل از جهان به نقل از تسنیم، اطلاعیه شماره یک روابط عمومی سپاه کربلا مازندران به مناسبت شهادت جمعی از غیورمردان مازندرانی مدافع حرم در حلب صادر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
فان الجهاد باب من ابواب الجنه فتحه الله لخاصه اولیائه

یک ملتی که زن و همچنین مردش جهت جان فشانی حاضرند و همچنین طلب شهادت می کنند ، هیچ قدرتی با آن هم نمی‌تواند مقابله کند.(امام و پیشوا خمینی ره)

عطر شهادت فرزندان غیور مازندرانی آن بار نه از خاک های تفتیده جنوب بلکه از خرابه های شام و همچنین صحرای حلب به مشام می‌رسد.

تاریخ بایستی و حتما بداند دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب (س) دلیل نمی خواهد، راهنمایش دل می باشد و همچنین بهانه اش هم دل و همچنین بیعت حسینیان زمان بیعتی می باشد به رنگ خون که جلوه ای از آن عهد و همچنین پیمان را پیکر مطهر شهدای مدافع حرم به تصویر کشیده‌اند.

آن هم روز در صورتی که لشگر خط شکن و همچنین خط نگهدار ۲۵ کربلا با حماسه آفرینی بی بدیل خود پرچم ولی نعمتان علی بن موسی الرضا (ع) را بر فراز مناره های فاو به اهتزاز درآورد، امروز هم شیرمردان عرصه جهاد و همچنین شهادت از آن استان با غیرت اباالفضلی خود آماده اند تا جبهه کفر را در جنگ نیابتی علیه ایران را به زانو در بیاورند.

در پی نقض آتش‌بس توسط عوامل تکفیری در اطراف حلب سوریه و همچنین حملات وحشیانه آنها به شهرک خان‌طومان، که منجر به شهادت تعدادی از قوه مستشاری کشورمان شد و همچنین نشر بعضی مباحث و مطالب و همچنین تصاویر مجاهدان جبهه مقاومت در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی توسط آن عوامل، توجه به چند نقطه را ضروری می‌سازد که از شهروندان و مردم شهر شهیدپرور مازندران می‌خواهیم تا با حفظ هوشیاری، دشمنان اسلام را از دست‌یابی به اهداف‌شان ناکام بگذارند.

۱-اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در باره چگونگی اوضاع نیروهای مستشاری استان‌مان را از روابط عمومی سپاه کربلا به‌عنوان منبع رسمی گرفتن نمائید.

۲-حفظ خونسردی و همچنین آرامش، سلاح قوی افرادی می باشد که می‌توانند عقبه مطمئن و همچنین قدرتمندی را جهت فرزندان مبارز و همچنین انقلابی خود فراهم آورند.

۳-بی‌اعتنایی به عملیات روانی تکفیری‌ها در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی، حرکت کامل‌کننده اقدامات فرزندان شجاع آن سرزمین می باشد که جهت پاسداری از ارزش‌های انقلاب و همچنین صیانت از سرزمین دینی خود، شهادت را زیرا و به درستی که احلی من‌العسل پذیرا خواهند بود ولی باید توجه داشت ذلت بازی‌خوردن توسط دشمن را هرگز تیم‌های تکفیری جهت تضعیف روحیه مقاومت و همچنین گرفتن اطلاعات تکمیلی از نیروهای جبهه مقاومت بخصوص نیروهای مستشاری ایران، اقدام به نشر اطلاعات ناقص از آنها در شبکه های فرهنگی و اجتماعی می کنند تا ضمن پیاده سازی و راه اندازی جنگ روانی علیه مدافعان حرم، اطلاعات خود را تکمیل کنند و همچنین متاسفانه دیدن شده بعضی رسانه ها و همچنین کاربران در شبکه های فرهنگی و اجتماعی ناخواسته اقدام به نشر آن گونه خبرهای جدید غیرموثق می کنند که توصیه می‌می شود جهت حفظ آرامش در جامعه مخصوصا خانواده های محترم مدافعان حرم، صبر و همچنین حوصله را مد نظر خود قرار دهند که بی شک صبر انقلابی‌مان تکمیل توطئه استکبار را عقیم می‌گذارد.

۴-اطلاعات دقیق و همچنین تکمیلی آن هم‌گاه که مورد سوءاستفاده دشمنان قرار نگیرد و همچنین از سوی مراجع رسمی اثبات و یا تایید گردد در اسرع وقت در اطلاعیه بعدی در اختیار انظار و افکار عمومی شهروندان و مردم شهر عزیز استان‌مان قرار داده خواهد شد.

در پایان شهادت دلاوران مازندرانی مدافعان حرم را به ساحت مقدس قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفداء و همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده های معظم آن عزیزان و همچنین شهروندان و مردم شهر شهیدپرور استان مازندران تبریک و همچنین تسلیت عرض می نماییم و همچنین به یقین اعلام می‌کنیم که خون آن شهیدان مدافع حرم، طومار جبهه باطل به سردمداری آمریکای جنایتکار و همچنین صهیونیسم بین الملل را در هم خواهد پیچید و همچنین اهداف شوم شیطان پهناور و بزرگ در منطقه را با شکست سنگینی مواجه می کند.

اطلاعیه سپاه مازندران در پی شهادت جمعی از مدافعان در تاریخ ۷ May 2016 | 3:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوپروب close
خرید بک لینک